3.7 (73.33%) 3 votes

جاینت،پیشگام تولید فریم کامپوزیت کربن :

کمپانی مطرح جاینت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوچرخه در دنیا شناخته می شود،این کمپانی با استفاده از فناوری های روز دنیا اقدام به تولید دوچرخه می کند.یکی از بهترین فریم های تولید شده توسط این کمپانی فریم  کربن با نسبت مقاومت به وزن بالاست.این نوع فریم هر ساله توجه بسیاری از دوچرخه سواران دنیا را به خود جلب می کند زیراکه این دوچرخه ها دارای کیفیت بسیار بالا وقیمتی بسیار مناسب تر نسبت به دوچرخه های هم رده خود در برند های دیگر دارد.

جاینت شاپ قم ،به عنوان نماینده انحصاری کمپانی جاینت تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین قیمت دوچرخه به شما  جهت خرید دوچرخه با کیفیت کار بسته است.

تکنولوژی های کربن جاینت  :

1-فناوری پیشرفته کامپوزیت : مواد کربن خام درجه بالا با عملکرد عالی برای تولید این مواد قاب سفارشی در کارخانه کامپوزیت خود جاینت با نسبت سختی به وزن بالا استفاده می شود.مثلث جلوی این فریم ها به عنوان یک قطعه مداوم در یک فرآیند تولید اختصاصی به نام مونوکوک ساخت مونتاژ و شکل می گیرد.

2-فناوری پیشرفته کامپوزیت اس ال :فیبر کربن خام درجه درجه ای در کارخانه کامپوزیت جاینت بافته می شود تا سبکترین ، سفت ترین و بالاترین کیفیت فریم های دنیا را تولید کند.این فن آوری توسط دوچرخه سواران حرفه ای جاینت در هر رشته دوچرخه سواری مورد استفاده قرار می گیرد.

3-فناوری پیشرفته کامپوزیت ترکیبی :یک فرایند قالب ریزی و سازه با فشار بالا و پیشرفته برای تولید قطعات پیچیده فیبر کربن استفاده می شود که سبک تر ، سفت تر و قوی تر از اجزای مشابه ساخته شده از آلومینیوم هستند.این فناوری در قسمت های با عملکرد حساس مانند پیوندهای راکر سوسپانسیون مائسترو استفاده می شود.

کمپانی جاینت سالانه اقدام ب تولید دوچرخه های متنوع برای هر نوع استفاده و هر نوع سلیقه ای می کند.به گزارش منابع مختلف دنیا این برند چندین سال است که برند اول دنیا را به خود اختصاص داده است علت این امر گذراندن استاندارد های کیفی و مهندسی با بالاترین نمره است.   جاینت دارای دو زیر مجموعه است که هر کدام استفاده منحصر به فرد خود را دارد:

1-liv :این سبک دوچرخه که به دوچرخه بانوان معروف است  علت تفاوت در اناتومی بدن مرد و زن طراحی شده است.این زیر مجموعه از دوچرخه های جاینت دارای طراحی تنه مناسب بانوان است تا در هنگام دوچرخه سواری به راحتی از دوچرخه استفاده کرد.ساب برند liv فقط به طراحی فریم محدود نمی شود بلکه اقدام به تولید لوازم جانبی از جمله زین مخصوص ،کلاه ،دستکش و …. کرده است.

2-Momentum :ساب برند Momentum ،ساب برندی است که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است،این سبک دوچرخه با تغییراتی از جمله تغییر شکل تایر و طراحی تنه این سبک دوچرخه را بسیار زیبا و جذاب کرده است.