Rate this post

ماشین شارژی محبوبیت زیادی بین کودکان دارد و امروزه استقبال زیادی از این وسیله بازی شیک و جذاب شده است. اما متاسفانه ماشین های شارژی قیمت بالایی دارند و برای یکسری از خانواده ها خرید این وسیله به دلیل اینکه زمان استفاده از اون یرای کودک محدود است از خرید این وسیله صرف نظر می کنند. مشاهده ماشین های شارژی آریا چرخ

چند نمونه از برند های ماشین های شارژی

  • Spiderman Super Electric Ride On Car
  • Fisher Price Disney Frozen Jeep Wrangler
  • Kid Motorz Mercedes Benz E550 Electric Car
  • Kid Motorz Hummer H2 12V Two Seater
  • Fisher Price Power Wheels Fors F 150
  • Peg Perego Polaris Camo Ride On

برند Spiderman Super Electric Ride On Car

این نمونه از روی ماشین های فراری و مازراتی کپی برداری شده و بسیار شیک و زیبا می باشد و بهترین مدل 2015 شناخته شده است.این ماشین برای کودکان 3 سال به بالا می باشد و در رنگ بندی زیبا و متنوع در بازار عرضه شده است. این مدل دارای باتری 6 ولت تک نفره است و قابلیت پخش موسیقی برای کودک را دارا است.

برند Fisher Price Disney Frozen Jeep Wrangler

این مدل یکی از پرفروشترین مدل های ماشین های شارژی تا سال 2016 بوده است. و برای کودکان 3 تا 6 سال مناسب می باشد. این ماشین شارژ از خودرو جیپ کپی برداری شده است.

برند Kid Motorz Mercedes Benz E550 Electric Car

این مدل از روی خودروی 550 مرسدس بنز طراحی شده و مناسب کودکان 3 تا 10 سال می باشد. این ماشین شارژی سرعت 4تا 8 کیلومتر در ساعت حرکت می کند و وزن 30 کیلو را تحمل می کند.این ماشین شارژی دارای قابلیت های زیادی می باشد.

برند Kid Motorz Hummer H2 12V Two Seater

یک مزیت بسیار خوبی که این ماشین های شارژی داند سرهم کردن راحت آنهاست که می تواند خبر خوبی برای مادر ها باشد. و یک نمونه 2 نفره می باشد که تا وزن 60 کیلو را تحمل کند. و از نمونه هامر اچ 2 کپی برداری شده است.

برند Peg Perego Polaris Camo Ride On

این یک ماشین شارژی با کپی برداری شده از خودروی آفرود می باشد و شاید ظاهری جذاب نداشته باشد اما از امتیاز خوبی برخوردار می باشد. یکی از قابلیت های این ماشین شارژی تنظیم کردن آن بر روی دو سرعت 4 و 8 کیلو متر بر ساعت می باشد. و جالب است بدانید که با قد کشیدن کودک امکان تنظیم ارتفاع صندلی آن وجود دارد. این ماشین شارژی مناسب کودکان 3 تا 8 سال است و در مسیر های ناهموار هم می تواند حرکت کند.

برند Fisher Price Power Wheels Fors F 150

آخرین نمونه ای که می خواهیم در این مقاله به شما معرفی کنیم از روی خودروی فورد کپی برداری شده است و مناسب کودکان 3 سال به بالا می باشد. این ماشین شارژی وانت شکل است و امکان استفاده از پخش موسیقی و رادیو را دارا است.